169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179

detail oznamu

25.10.2012 15:30 - úradná tabuľa

UPOZORNENIE !!

Nakoľko sa v poslednom čase zvýšil počet krádeží v rodinných domoch žiada polícia spoluobčanov, aby v prípade ak v obci uvidia neznáme podozrivé osoby alebo motorové vozidlá, ktoré v obci chodia popri rodinných domoch a snažia sa dostať do dvorov resp. do rodinných domov, aby ihneď kontaktovali políciu na známom tel. čísle 158. Zároveň s nadchádzajúcimi sviatkami dušičiek a všetkých svätých polícia upozorňuje občanov, aby si nenechávali pri návštevách cintorínov v zaparkovaných motorových vozidlách veci, ktoré by budili zbytočnú pozornosť ako kabelky, doklady, tašky, navigácie, mobilné telefóny a pod. Taktiež upozorňujeme, aby si občania svoje vozidlá pred opustením riadne uzamykali a toto si aj skontrolovali, aby sa predišlo páchaniu priestupkovej ako aj trestnej činnosti. Rodičov prosíme aby svoje deti poučili o tom, že cintorín je pietnym miestom a preto sa tu treba správať s náležitou úctou. Nepobehovať, nekričať, neničiť výzdobu a náhrobky.

21.10.2012 14:00 - podujatia

Výsledok 12.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

Naháč- Lokomotíva Trnava 1:3 (0:2) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban(K), Kohútik Martin( Jurovatý Martin), Zajíček Jaroslav( Bocian Lukáš),Fančovič Richard, Kralič Peter, Počuch Michal, Lopatka Marek, Dobák Ivan, Lopatka Peter Góly: Kohútik Martin Žlté karty: Lopatka Marek, Lopatka Peter

19.10.2012 10:45 - úradná tabuľa

Jódové tabletky - vydávanie

Oznamujeme občanom, že od 22.10.2012 do 31.10.2012 sa budú v úradných hodinách na obecnom úrade vydávať jódové tabletky. Tabletky môže prevziať jeden člen rodiny pre celú rodinu. Je potrebné priniesť si občiansky preukaz a staré tabletky na výmenu

15.10.2012 14:00 - úradná tabuľa

Výdaj naturálií za rok 2012

13.10.2012 14:30 - podujatia

Výsledok 11.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

*Naháč- Horné Dubové 2:2 (1:1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Peter, Dobák Ivan, Bocian Lukáš, Marek Lopatka, Peter Lopatka, Počuch Michal (K), Zajíček Jaroslav, Kralič Peter, Fabčovič Richard, Kohútik Martin Góly: Počuch Michal 2

11.10.2012 08:30 - úradná tabuľa

Zimné vykurovacie obdobie

Aby u Vás nehorelo…

07.10.2012 14:30 - podujatia

Výsledok 10.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

Vlčkovce- Naháč 2:1 (2:0) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban (K), Kohutik Martin, Partel Michal, Boledovič Peter, Lopatka Marek, Fančovič Richard, Dobák Ivan ( Vidlička Martin), Jurovatý Martin, Lopatka Peter, Počuch Michal Góly: Boledovič Urban Žlté karty: Lopatka Marek, Boledovič Peter

30.09.2012 15:30 - podujatia

Výsledok 9.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

Naháč-Dolné Dubové 1:1(1:0) Začiatok zápasu bol vyrovnaný, ale mierne navrch mali hostia. Po 15.minúte hry mal šancu Peter Lopatka, ktorý iba vyprášil rukavice hosťujúceho brankára. V 40. minúte po presnom výkope Matejkoviča sa lopta dostala k P. Lopatkovi a ten už sa po individuálnej akcii nemýlil. Cez polčas prišlo nútené striedanie na poste pravého obrancu kde P, Boledoviča nahradil L. Bocian. V 55.minúte hostia vyrovnali po penalte, ktorú zavinil M. Jurovatý. Naháč bol do konca zápasu veľa šancí no svoje šance nedokázal premeniť a tak sa hodový zápas skončil 1:1. Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban, Jurovatý Martin, Sersen Martin, Fančovič Richard, Lopatka Marek( Boledoovič Lukáš), Zajíček jaroslav(K), Počuch Michal, Lopatka Peter, Kohúciik Martin, Boledovič Peter( Bocian Lukáš) Góly: Peter Lopatka Žltá karta: Jurovatý Martin, Kohúcik Martin

24.09.2012 15:30 - úradná tabuľa